Služby pro B2B

Vyhledání dodavatelů z Ukrajiny

Vyhledání dodavatelů z Ukrajiny. Ať už se jedná o jakékoliv zboží, pokud budete hledat standardními způsoby (různé databáze, Google) většinou se vám nepodaří najít skutečně spolehlivého dodavatele, který má vámi požadované zboží a umí jej exportovat. Často naleznete řadu zprostředkovatelů nebo následný rozhovor nepovede k výsledku. My vám najdeme skutečné dodavatele, kteří zboží mají a jsou schopni jej z Ukrajiny vyvážet.

Vyhledání dodavatelů z Ukrajiny je jedna z námi poskytovaných standarních služeb. Pracujeme s informacemi z otevřených i soukromých zdrojů. Před přijetím zakázky děláme předběžný průzkum podle vámi hledané komodity, na základě kterého vám sdělíme, jestli danou zakázku přijímáme. Nechceme se věnovat projektům, ve kterých bychom nebyli schopni zabezpečit pro klieta dostatečně relevantní a hodnotné informace.

Jaké výstupy vám poskytneme?

  • Názy firem, které exportují vámi hledané zboží (včetně kontaktů)
  • Objemy vývozů daných firem (počty ks, hmotnosti, jiné jednotky)
  • Země, kam dané firmy zboží vyvážejí
  • Firmy, kterým ukrajinské sujekty dané zboží prodávají (analýza konkurence)
  • Podrobnosti o vyváženém zboží
  • Podmínky vývozů
  • Prověřené kontaktní údaje na ukrajinské subjekty

Celkově tak obdržíte informaci o všech ukrajinských firmách, které vámi hledaní zboží vyvážejí, komu, za jaké ceny a v jakých objemech. Dostanete tak seznam firem, a které se můžete obrátit a keré jsou schopny vám zboží prodat, včetně vyřízení celních formalit. Zároveň uvidíte, jaké ceny za zboží můžete očekávat a jestli obchod může být pro vás výhodný. Ušetříte tak spoustu času a dostanete přesné a potřebné informace.

Kontaktní údaje prověřujeme již standardní cestou – telefonicky, osobní známosti, obchodní rejstřík a jiné databáze. Obdržíte aktuální kontaktní údaje a můžete se spolehnout, že když námi vyhledané firmy oslovíte, vždy vám odpoví.

Cena této služby je závislá na časové náročnosti prací, vše závisí od toho, jaké zboží hledáte a nakolik hlubokou informační analýzu potřebujete. Přesnou cenu vám sdělíme po předběžné analýze, pohybuje se mezi 300 – 2000 EUR.

About the author

Jan Růžička

Leave a Comment

Secured By miniOrange