Dětské oblečení Garnamama

Vlastníkem značky Garnamama je ukrajinský e-shop s dětským oblečením www.garnamama.com. Prodává výhradně oblečení ukrajinské výroby, pro děti od 0 do 14-ti let. E-shop byl založen v roce 2015 a v současné době je největším hráčem v prodeji dětského oblečení na Ukrajině. Majiteli e-shopu jsou dvě fyzické osoby, Roman a Marina Zaslavets, celý projekt prozatím pracuje jen s vlastním kapitálem, bez jakékoliv investiční účasti.

Skladem na Ukrajině je více než 32.000 různých druhů zboží, dětského oblečení pro děti od 0 do 14-ti let.

Garnamama spolupracuje s více než 160-ti ukrajinskými výrobci, kontakt je celkově udržován s mnoha sty dalšími. Nákupčí neustále monitorují nabídku všech spolupracujících výrobců a rozhodují o tom, u kterého dodavatele nakoupit nebo nechat vyrobit zboží. Ve správné spolupráci s výrobci tkví značná část úspěchu e-shopu na Ukrajině. S některými výrobci je plánována výroba své privatlabel.

Garnamama si zakládá na kvalitním obsahu. E-shop má své fotostudio, schopné zpracovat 1000 a více fotografií denně. Po obdržení zboží od výrobce je každý produkt nafocen (dělá se několik produktových fotografí), zabalen, označen visačkami a odesílá se na expediční sklad. Fotografie jsou obratem zpracovány a předány zaměstnancům, kteří vytvářejí popisky. Než zboží dorazí na expediční sklad, jsou všechna data na webu. Kromě produktových fotografií se neustále vytvářejí image fotografie s dětmi a videa pro YouTube kanál. Pro zákazníka je ideální když vidí jak výrobek vypadá na dětech.

Na Ukrajině je e-shop Garnamama číslo 1, ale i tak je na tomto trhu ještě obrovský potenciál k růstu.

Kromě Ukrajiny se Garnamama poohlíží po evropském trhu. V roce 2016 byla založena polská společnost Garna Mama sp. z o.o. v Polsku.

Secured By miniOrange